Sledujte nás:

Cesta: Hlavní strana / Oddělení > Ortopedicko-traumatologické oddělení > Poděkování

Ortopedicko-traumatologické oddělení

Dobrý den vážení a milí, dovolte  mi, abych touto cestou vyjádřila veliké poděkování lékařům, sestrám, ošetřovatelkám, zřízencům – prostě všem ( ortopedie, aro, zobrazovací metody ),  kteří se podíleli na  mém vyšetření, operaci a následné, skvělé pooperační péči. Byla jsem přijata po úrazu a operována v sobotu 3. února 2024. Ráda bych tímto vyjádřila obrovské díky nejen za profesionalitu, ale také nesmírně lidský a empatický přístup. Taktéž za vstřícnost, kdy  okamžitý termín operačního výkonu  mi nesmírně ulehčil řešení situace vzhledem k tomu, že pečuji o hendikepovanou dceru. Nesmírně si vážím vaši práce a vašeho přístupu a vím, jak je práce s pacienty náročná.Přeji vám co nejvíce pacientů, kteří vaši práci ocení.

S úctou E.Z. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážený pane řediteli,

 chtěla bych touto cestou velice poděkovat za vynikající péči, přístup, ochotu a zájem pana doktora Kudrny. Pan doktor je opravdu velmi ochotný a je doslova lékař na svém místě, již dlouho jsem se nesetkala s tak lidským přístupem, který jako zdravotník o to více oceňuji. Kéž bychom měli více lékařů jako je on. Jako jediný lékař se zajímal o důvod dceřiných obtíží, ihned udělal dceři SONO,  jako jediný vyslovil diagnózu, poslal nás na další vyšetření (s čímž byl do té doby celkem problém) a následně nás předal do péče specializovaného centra. 

S pozdravem a obrovským díky za sebe i dceru P.D. (17.4.2024) 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala ortopedickému týmu z nemocnice. 

Dne 19.6. jsem měla podstoupit dle některých

,, banální " artroskopii. Profesional se prý pozná, až v krizové situaci, ta v mém případě nastala na operačním sále. Operoval mne pan Mrvka a uspávala anestezioložka paní Vávrová, ostatnich jmena bohužel neznám. Ja si naštěstí od nich nepamatuji, co se na tom sále odehrálo, ale prý jsem prodělala anafilaktický šok - velmi těžkou alergickou reakci. Jsou věci, které předem neodhalí ani nejlepší lékař a ani dnešní věda nevysvětlí vše. 

Chci touto cestou poděkovat všem, kdo tam na sále za mne bojovali a dostali mne zpátky. Dále pak veškerému ARO týmu, kde následné péči není co vytknout, 100% profesionálové. A samozřejmě Ortopedie 1 (nahoře nad bývalým dětským oddělením). Buďte na ně všechny hrdý. 

Ještě jednou se klaním a velice, VELICE děkuji. 

S pozdravem 

Lucie S. (19.6.2024)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOBRÝ DEN PANE DOCENTE VIŠŇO,

 

VELICE RÁDA BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT VAŠEMU TÝMU NA ORTOPEII A ZÁROVEŇ I NA URGENTNÍM PŘÍJMU ZA SKVĚLÝ PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP, PŘEHLED A NESKUTEČNÉ NASAZENÍ PŘI PRÁCI.

BYLA TO RADOST JE SLEDOVAT:)

 

OSOBNĚ BYCH CHTĚLA JMENOVAT A PODĚKOVAT NA SOBOTNÍM PŘÍJMU 29.6.2024 p. doktora  L. ČEŠKU a  J. KUDRNU.

 

PŘÍMO NA ODDĚLENÍ POTOM p.doktora T. MRVKU a p. doktora operatéra J. RUBANA - byIi dokonalý!!!

 

PODĚKOVÁNÍ, ALE PATŘÍ CELÉMU VAŠEMU TÝMU - setříčkám, sanitářům, úklidu...i milé p. anestezioložce!

 

Můžete na ně být pyšný!!!

 

Hezké letní dny Vám všem přeji z Dobříše

 

JINDŘIŠKA K. (2.7.2024)

 

....a moc moc děkuji

 

 

DŮLEŽITÉ kontakty

Infocentrum

318 641 111

NONSTOP

DOSPĚLÍ - POHOTOVOST

318 641 700

PO-PÁ 17:00 - 21:00

SO, NE, svátky 8:00 - 20:00

DĚTI - POHOTOVOST

318 641 050

PO-PÁ 17:00 - 22:00

SO-NE 8:00 - 20:00

ZUBNÍ POHOTOVOST

318 654 705

SO, svátky 8:00 - 14:00

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.


Gen. R. Tesaříka 80, 261 01 Příbram I.
IČ: 27085031

ID datové schránky: ngiff9u
e-mail: reditelstvi@onp.cz
© 2003 - 2024 Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | Použití webů a OOÚ developed by Internet PB s.r.o. & Smartim

Dotazník
spokojenosti
zde >

ONLINE
OBJEDNÁNÍ
zde >

infolinka:

318 641 111
Důležité kontakty >