Sledujte nás:

Cesta: Hlavní strana / Oddělení lůžkové gynekologie a rizikového těhotenství

Plánovaný příjem do nemocnice


K plánovanému přijetí do nemocnice přijďte na gynekologickou ambulanci nejdéle do 11:00 hodin.

Co mít s sebou:

- kompletní předoperační vyšetření
- anesteziologické předoperační vyšetření
- doklad o pracovní neschopnosti, pokud ho máte vystavený
- léky v originálním balení, které dlouhodobě užíváte
- kompresivní punčochy
- věci osobní potřeby (župan, alespoň dvě noční košile s krátkým rukávem, ručník, domácí obuv, toaletní potřeby, hygienické vložky, apod.)

V případě, že den nástupu do nemocnice je totožný s datem Vašeho operačního výkonu, přijďte na příjem do nemocnice nalačno. V souvislosti s plánovanou hospitalizací s sebou do nemocnice, prosím, nenoste větší částky peněz a cennosti.
V den přijetí na gynekologické ambulanci a následně na lůžkové oddělení může nastat časová prodleva z provozních důvodů, proto Vás tímto žádáme o trpělivost.

Návštěvy na oddělení:

Návštěvy jsou na našich odděleních možné denně, mimo Váš operační den. Doporučené návštěvní hodiny jsou každý den od 10:00 do 20:00 hodin. Návštěvy se vždy ohlásí sloužící sestře.
Pokud opouštíte oddělení (procházky, návštěvy, občerstvení, apod.), informujte, prosím, ošetřující personál a dodržujte prostory vycházkám vyhrazené, nevzdalujte se z území areálu nemocnice.
Dle potřeby je možné povolit hospitalizovanému pacientovi propustku do domácí péče. Propustku lze udělit nejdříve po 3 dnech hospitalizace a nejpozději 3 dny před ukončením hospitalizace. Při propustce nevyplývá nárok na převoz sanitou.

Kde budete hospitalizovány:

Na lůžkové jednotce gynekologie a rizikového těhotenství, která je umístěna v pavilonu D4 ve 2. patře. Gynekologické lůžkové oddělení disponuje 18 lůžky, na oddělení jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové a dva jednolůžkové nadstandardní pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizor, na nadstandardních pokojích je k dispozici lednice.
Cenu za nadstandardní  pokoje na našem oddělení najdete v ceníku nemocnice pod kategorií II.
Nadstandardní pokoj si můžete objednat v době plánování Vaší hospitalizace, při Vašem příjmu do nemocnice osobně nebo telefonicky na čísle: 318 641 838.

Dva pokoje na oddělení jsou vyhrazeny těhotným ženám s rizikovým těhotenstvím. Moderně řešené interiéry pokojů i celého oddělení jsou klimatizované, vybavené komunikačním systémem. Na oddělení lůžkové gynekologie a rizikového těhotenství jsou instalovány nové monitory s centrální monitorovací jednotkou. Jedná se o přístroje zcela nového typu, které střeží životní funkce pacientek po gynekologických operacích či v jiných závažných stavech. Nový systém zajišťuje pacientkám bezpečnost a monitorování kompletního spektra životních funkcí. Zdravotníkům pak umožňuje nastavit potřebné intervaly sledování, různé mezní hodnoty. Data jsou přenášena do centrální monitorovací jednotky, která má schopnost zápisu a uchování dat a alarmování. Monitorovací systém má řadu funkcí, sleduje například EKG, pulsovou frekvenci, zásobení kyslíkem či teplotu. Přístroje jsou vybaveny záložní baterií, dají se přenášet a použít z každého lůžka na oddělení.

Jídlo je pro Vás připravováno ve stravovacím provozu nemocnice a na oddělení je dodáváno v tabletovém systému.

Informované souhlasy s výkonem:

Připojení na internet:

Oblastní nemocnice Příbram disponuje wifi připojením na internet na všech lůžkových jednotkách, tedy i na odděleních gynekologie + rizikového těhotenství a šestinedělí. Funkční wifi připojení na internet je pro hospitalizované pacientky k dispozici ZDARMA.


Nemocniční řád

DŮLEŽITÉ kontakty

Infocentrum

318 641 111

NONSTOP

DOSPĚLÍ - POHOTOVOST

318 641 700

PO-PÁ 17:00 - 21:00

SO, NE, svátky 8:00 - 20:00

DĚTI - POHOTOVOST

318 641 050

PO-PÁ 17:00 - 22:00

SO-NE 8:00 - 20:00

ZUBNÍ POHOTOVOST

318 654 705

SO, svátky 8:00 - 14:00

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.


Gen. R. Tesaříka 80, 261 01 Příbram I.
IČ: 27085031

ID datové schránky: ngiff9u
e-mail: reditelstvi@onp.cz
© 2003 - 2024 Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | Použití webů a OOÚ developed by Internet PB s.r.o. & Smartim

Dotazník
spokojenosti
zde >

ONLINE
OBJEDNÁNÍ
zde >

infolinka:

318 641 111
Důležité kontakty >