Sledujte nás:

Cesta: Hlavní strana / Vaše ohlasy 2015

Vaše ohlasy - rok 2015

22.12.2015
Vážený pane řediteli,
ve dnech 5.11.2015 - 16.11.2015 jsem byla hospitalizována ve Vaší nemocnici na oddělění ortopedie a chtěla bych vyjádřit velké poděkování. Za provedenou operaci TEP levé kyčle. Především vděčím primáři ortopedie Doc.MUDr.Petru Višňovi Ph.D. a jeho operačnímu týmu, kteří se postarali o úspěšně provedenou operaci. Za vzornou pooperační péči děkuji i všem ošetřujícím lékařům z oddělení ortopedie, zdravotním sestřičkám i ostatnímu personálu.
Vážený pane řediteli jsem velice spokojena s odvedenou prací předních specialistů ortopedie, kteří pomáhají v takových životních situacích.
Rovněž bych chtěla poděkovat lůžkovému oddělení rehabilitace pod vedením paní primářky MUDr. Barbory Daňhové a paní MUDr.Renatě Zelenkové za skvělý lidský přístup po celou dobu mé rehabilitace / 16.11.2015 - 30.11.2015 /
 Děkuji a přeji Vám krásné Vánoce.
 V hluboké úctě
L.P.


21.12.2015
Vážený pane řediteli,
Ráda bych touto cestou poděkovala primáři gastroenterologie, MUDr. Ing. Filipu Závadovi Ph.D, za perfektně provedenou operaci mé maminky pí. Marie Lívancové (letos v červenci), které,troufám si říct, zachránil život. Také velký dík celému kolektivu a lékařům z Interny,Chirurgie a Neurologie, kteří se rovněž podíleli na uzdravení mé maminky.
Vám pane řediteli za výborně vedenou nemocnici, zároveň přeji pěkné, v klidu prožité vánoční svátky a hodně zdraví v r. 2016.
  H. B.9.12.2015
Dobrý den,
velmi ráda bych poděkovala a zároveň pochválila profesionální a zároveň i velmi laskavý a vstřícný přístup Vašeho kolegy  MUDr. Antoně i zdravotní setřičky, která měla noční službu ze 7.12 na 8.12.2015. Podrobila jsem se na ORL zákroku a jsem se službami Vaší nemocnice velmi spokojena.
Ještě jednou velké díky
A. K.


2.12.2015
Poděkování,
touto cesto bych chtěl poděkovat lékařům a dalšímu personálu jménem celé mé rodiny za Váš přístup k mé matce paní Janě Vojtičkové, r. 1952, která byla do Vaší nemocnice převezena z nemocnice Na Homolce v Praze s infarktem, kde  jí byl dne 25.11.2015 zaveden katetr, následně byla nějakou dobu hospitalizována na koronární jednotce, antiarytmické jednotce a kardiologii. Poté byla převezena dne 28.11.2015 na Internu lůžkovou – JIP a následně přeložena na Interní oddělení Vaší nemocnice. Toho času je již doma.
 Moc a moc děkuji za Váš profesionální přístup, hodně úspěchů do dalších let, mnoho spokojených pacientů.
Se srdečným pozdravem P. U.
30.11.2015
Vážený pane řediteli!

V době od 12.10. do 25.10. jsem podstoupila ve vaší nemocnici operaci kyčle-endoprotézu.
Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. M. Loudovi, který operaci provedl, i celému operačnímu týmu.
Za vzornou pooperační péči děkuji i všem lékařům z oddělení ortopedie a zdravotním sestrám i ostatnímu personálu z oddělení ortopedie.
Všichni mi po dobu pobytu věnovali maximální péči.
Ještě jednou všem díky.
Pacientka J.S.28.11. 2015
Hezký den,
byla jsem na malém gynekologickém zákroku 11/11 a zůstávala do 12/11. A i přesto, že personál byl velmi vytížený o péči navíc o pacientky z chirurgie, tak všude panovala velice milá a vstřícná atmosféra. Takže klobouk dolů celému týmu sestřiček, které odvedou tu největší mravenčí práci a pochopitelně nemohu zapomenout na profesionální přístup pí MUDr. Benešové!
S poděkováním a pozdravem
D. B.28.11.2015
Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za mého manžela pana Mourhata,
který byl hospitalizován na urologickém oddělení Vaší nemocnice.
Děkujeme celému týmu lékařů a zdravotních sester za poskytnutou péči a lidský přístup.
S pozdravem
K.27.11.2015
Dobrý den,
velmi ráda bych chtěla touto cestou poděkovat chirurgickému oddělení pod vedením primáře MUDr. Svobody za velmi profesionální a lidský přístup při poskytování zdravotní péče. Ochota a lidský přístup mluví za vše.
Velké poděkování patří hlavně MUDr. Smutnému za provedení operace a následnou pooperační péči. Za to mu patří velké uznání.
Moc děkuji a přeji všem mnoho úspěchů v práci i osobním životě.
I.H.
11. 11. 2015
Vážení, rádi bychom poděkovali řidiči sanitky panu Luboši Malému, který nás dne 14.10.2015 vezl s manželkou do Prahy na Homolku. V Praze byl hustý provoz a havarie, přesto nás dovezl včas a v pohodě. Je to výborný řidič a dobrý člověk. Mnohokrát děkujeme. Manželé Smítkovi12.11.2015
Dobrý večer, píši za babičku Drahomíru Hübschmannovou, která byla hospitalizovaná na interním oddělení IV. Chtěla by poděkovat ze velmi profesionální přístup a péči po celou dobu pobytu na oddělení. Poděkování panu doktoru Holínovi a sestřičkám. Přeji krásné dny a spoustu spokojených pacientů D. H.Vážení,
v pondělí, 2. 11. 2015, jsem byla po zkolabování odvezena RZ do vaší nemocnice a následně hospitalizována na odd. neurologie.
Chci poděkovat většině personálu jednak na příjmu (to jsem ale moc nevnímala), ale hlavně na oddělení neurologie za její přístup ke mně a jistě i k dalším pacientům.
Bohužel jsem si nepřečetla jmenovky těch nejobětavějších a nejochotnějších, moc lituji, že je nemohu pochválit konkrétně, je jich většina a právě oni vytváří celkově příjemné prostředí na oddělení. Tak zcela zanikne z personálu ten, kdo případně zrovna, takříkajíc, nemá náladu...
Zdraví  M. K.2.11.2015
Dobrý den, pane řediteli,
velice vděčně bychom chtěli poděkovat panu doktorovi Šírkovi a kolektivu za akutní péči o naší dceru, která byla do Vaší nemocnice dovezena záchrankou dne 22/10/2015 po půlnoci.
Poděkování patří jejich PŘÍKLADNÉ péči a LIDSKOSTI.
Děkujeme.  Manželé M., rodiče

16. 9. 2015
Dobrý den,
včera jsme byli nuceni vyhledat se synem oční pohotovost. Nešlo o nic vážného - na očním víčku, mezi řasami jsme mu našli klíště. Volala jsem proto na pohotovost, jestli mi neporadí, co s tím, protože synovi je 10 měsíců a je to dost živé dítě. Z dětské pohotovosti mě odkázali na oční a tam mi sestřička řekla, že máme přijet a raději se do ničeho nepouštět. Po příjezdu do nemocnice (cca 19,30) už o nás všichni věděli, vše probíhalo rychle a pohodově.. Pan doktor Radek Bodnár byl naprosto úžasný, syna si hned vzal do náruče a uklidňoval ho povídáním. I sestřička byla skvělá (její jméno si ale bohužel nevybavuji) - se synem to úžasně zvládla a ten se do ní na první pohled zamilova. Chtěla bych jim touto cestou ještě jednou moc poděkovat - takto vstřícný přístup (a ještě při takové "banalitě") jsem na pohotovosti nečekala.
Máte opravdu úžasný personál a já ještě jednou moc a moc děkuji.
S pozdravem, K. P.15. 9. 2015
Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu rehabilitačního lůžkového oddělení za výbornou péči o mého syna Františka Bartošku.  Přeji krásný a pohodový den Bartošková Jaroslava odd.
M.E., oddělení mikrobiologie ONP15. 9. 2015
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za ošetření naší studentky J. H. v neděli 13.9.
v nočních hodinách na ORL pohotovosti. Zvláště pak za profesionální a laskavý přístup zdravotní sestry, která dokázala rozptýlit dívčiny obavy z vyšetření a vše srozumitelně vysvětlit.
S pozdravem, B. B.

Dobrý den,
Dovolte mi touto cestou poděkovat Primáři ORL oddělení MUDr. Veselému, všem lékařům, konkrétně především MUDr. Paulové a celému zdravotnímu personálu za příkladnou péči, starostlivost a lidský přístup v době mé hospitalizace na tomto oddělení.
S pozdravem,
Z. K.Vážený pane řediteli,
rád bych touto cestou vyjádřil poděkování celému týmu lékařů urologického oddělení pod vedením MUDr. Pavla Hanka. Po celou dobu mé léčby jsem se setkával se skvělou prací celého týmu lékařů i zdravotních sester. Nesmírně oceňuji jejich ne právě lehkou práci.
Dovolte mi ještě jednou upřímně poděkovat celému kolektivu urologického oddělení.
P. Z.Dobrý den,
V lednu 2015 jsem byla hospitalizována na lůžkové rehabilitaci příbramské nemocnice. Chtěla bych velice pochválit péči a vlídnost k pacientům ze strany celého personálu oddělení.Také od té doby každému pobyt u vás doporučuji a hned dodávám, jak mně pomohl a jak se cítím mnohem lépe.
Zdravím a přeji ještě hodně spokojených pacientů, jako jsem byla já a "moje spolubydlící" paní Vlasová.
M. B.
Dobrý den,
2. ledna 2015 jsem byl nucen vyhledat ošetření na pohotovosti, kde ten den sloužila MUDr. Kateřina Bobeková. Tato lékařka se mne ujala s velkou ochotou, její chování k pacientovi bylo zcela profesionální. S takovým chováním a přístupem jsem se u lékařů dlouho nesetkal. Rád bych proto chtěl této paní doktorce velmi poděkovat.
Děkuji.
J. K.Dobrý den,
Chtěla bych poděkovat za manžela Oldřicha Nového, který byl hospitalizován na lůžkové rehabilitaci nemocnice. V nemoci manžela, která změnila celé rodině život, si velmi vážíme laskavého a vstřícného přístupu, které toto oddělení má. Přístup sestřiček i lékařů se musí opravdu pochválit
Děkujeme.
J. N.

DŮLEŽITÉ kontakty

Infocentrum

318 641 111

NONSTOP

DOSPĚLÍ - POHOTOVOST

318 641 700

RECEPCE

NONSTOP

DĚTI - POHOTOVOST

318 641 380

PO-PÁ 17:00 - 22:00

SO-NE 8:00 - 20:00

ZUBNÍ POHOTOVOST

318 654 705

SO-NE 8:00 - 14:00

HLAVNÍ RECEPCE

318 641 700

NONSTOP

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.


Gen. R. Tesaříka 80, 261 01 Příbram I.
IČ: 27085031

ID datové schránky: ngiff9u
e-mail: reditelstvi@onp.cz
© 2003 - 2021 Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | Použití webů a OOÚ developed by Internet PB s.r.o. & Smartim
COVID 19
objednávky zde
infolinka:

318 641 111
Důležité kontakty >