Sledujte nás:

Cesta: Hlavní strana / Oddělení > ARO > Poděkování

ARO

Dobrý den vážení a milí, dovolte  mi, abych touto cestou vyjádřila veliké poděkování lékařům, sestrám, ošetřovatelkám, zřízencům – prostě všem ( ortopedie, aro, zobrazovací metody ),  kteří se podíleli na  mém vyšetření, operaci a následné, skvělé pooperační péči. Byla jsem přijata po úrazu a operována v sobotu 3. února 2024. Ráda bych tímto vyjádřila obrovské díky nejen za profesionalitu, ale také nesmírně lidský a empatický přístup. Taktéž za vstřícnost, kdy  okamžitý termín operačního výkonu  mi nesmírně ulehčil řešení situace vzhledem k tomu, že pečuji o hendikepovanou dceru. Nesmírně si vážím vaši práce a vašeho přístupu a vím, jak je práce s pacienty náročná.Přeji vám co nejvíce pacientů, kteří vaši práci ocení.

S úctou E.Z. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala. Poděkování náleží týmu vedeného panem primářem MUDr. Bilinou.

Týmu ARO, kde 4.4.2024 zemřela naše maminka paní I. Maminka byla na ARO přeložena z interního oddělení Vaší nemocnice, kde se o ní též příkladně starali. Bohužel pro její zhoršující se zdravotní stav zde pobyla sotva 24 hodin. Na ARO tedy byla přeložena 2.4. Už první komunikace po telefonu byla profesionální, zároveň citlivá, lidská, upřímná.

Maminky zdravotní stav se bohužel postupně zhoršoval, tak, že se přistoupilo k paliativnímu postupu. Pan primář se mnou od začátku mluvil na rovinu, upřímně, citlivě, odborně. Maminky odcházení bylo v celkově přívětivé, profesionální atmosféře. Všechen personál byl úžasný. Všichni nám ve všem vyšli maximálně vstříc. 

Tím vším nám, celé rodině po celou dobu ulehčili už tak náročnou situaci. Maminka zemřela v laskavé atmosféře, kde jsme s ní byli až do úplného konce.

Ráda bych PODĚKOVALA a vyjádřila úctu a vděk celému personálu ARO. Pracuji jako zdravotní sestra v Hospici v ČK. 

Zodpovědně mohu říct, že nám bylo umožněno ukázkové „hospicové“ odcházení. Celá naše rodina je Vám neskutečně vděčná.

DĚKUJEME všem, kteří s takovou profesionalitou, citem a empatií pracují na oddělení ARO.

Sestřičky, ošetřující personál, lékaři, vrchní setra, pan primář...

Byla jsem příjemně překvapena, že i na oddělení akutní medicíny se dá zvládnout odcházení s pokorou, úctou, profesionalitou, empatií. Neměla jsem do té doby žádnou takovou zkušenost.

Ještě jednou za celou naší rodinu DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI…

DĚKUJI oddělení ARO, kde pracují lidé, kteří svou práci dělají skvěle.  

 

S úctou k Vaší práci za celou rodinu J.K. (15.4.2024)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala ortopedickému týmu z nemocnice. 

Dne 19.6. jsem měla podstoupit dle některých

,, banální " artroskopii. Profesional se prý pozná, až v krizové situaci, ta v mém případě nastala na operačním sále. Operoval mne pan Mrvka a uspávala anestezioložka paní Vávrová, ostatnich jmena bohužel neznám. Ja si naštěstí od nich nepamatuji, co se na tom sále odehrálo, ale prý jsem prodělala anafilaktický šok - velmi těžkou alergickou reakci. Jsou věci, které předem neodhalí ani nejlepší lékař a ani dnešní věda nevysvětlí vše. 

Chci touto cestou poděkovat všem, kdo tam na sále za mne bojovali a dostali mne zpátky. Dále pak veškerému ARO týmu, kde následné péči není co vytknout, 100% profesionálové. A samozřejmě Ortopedie 1 (nahoře nad bývalým dětským oddělením). Buďte na ně všechny hrdý. 

Ještě jednou se klaním a velice, VELICE děkuji. 

S pozdravem 

Lucie S. 19.6.

DŮLEŽITÉ kontakty

Infocentrum

318 641 111

NONSTOP

DOSPĚLÍ - POHOTOVOST

318 641 700

PO-PÁ 17:00 - 21:00

SO, NE, svátky 8:00 - 20:00

DĚTI - POHOTOVOST

318 641 050

PO-PÁ 17:00 - 22:00

SO-NE 8:00 - 20:00

ZUBNÍ POHOTOVOST

318 654 705

SO, svátky 8:00 - 14:00

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.


Gen. R. Tesaříka 80, 261 01 Příbram I.
IČ: 27085031

ID datové schránky: ngiff9u
e-mail: reditelstvi@onp.cz
© 2003 - 2024 Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | Použití webů a OOÚ developed by Internet PB s.r.o. & Smartim

Dotazník
spokojenosti
zde >

ONLINE
OBJEDNÁNÍ
zde >

infolinka:

318 641 111
Důležité kontakty >