Sledujte nás:

Cesta: Hlavní strana / Vaše ohlasy 2016

Vaše ohlasy - rok 2016


Vážený pane řediteli!
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní péči,a hlavně lidský přístup k nám pacientkám na gynekologicko- porodnickém oddělení. Nastupovala jsem do nemocnice na operační zákrok a mohu Vám po pravdě říct,že jsem šla s velkými obavami. Ale už od vyšetření až po umístění na oddělení ze mě strach a nervozita opadávaly.Běželo to tam jako dobře namazaný stroj. Jak od lékařů, tak od sestřiček, tak pomocného personálu.Těm všem patří můj velký dík a obrovská pokora před jejich prací. Nezávidím jim tuto práci, ale je vidět že jí dělají s láskou a hlavně s lidským pochopením. Proto buďte po právu pyšný a hrdý na toto oddělení.
S. H.


Vážený pane primáři,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vám a celému Vašemu týmu za skvělou péči, kterou jste mi poskytli po operaci prasklého apendixu. Zvlášť bych chtěla poděkovat MUDr. Biswasovi za dobře odvedenou operaci, ostatním lékařům a hlavně sestřičkám na oddělení Jip. Mají velmi těžkou a zodpovědnou práci, ale zvládají ji s úsměvem a jdou ochotné ve všem pomoci a srozumitelně zodpovědět vyplašenému pacientovi jeho otázky. Připadala jsem si, že jsem v dobrých rukách. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám všem do osobního i profesního života hodně Božího požehnání.
J. B.  

Poděkování za milou a laskavou péči na neurologickém oddělení
 Vážený pane řediteli,
prosím, abyste při nejbližší vhodné příležitosti tlumočil toto moje poděkování týmu pracovníků neurologického oddělení vaší nemocnice.

Od 6.8.2016 do 9.8.2016 jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici na neurologickém oddělení, primář MUDr. Jaroslav Korsa.
 
Na tomto oddělení jsem poznal příjemný a milý tým pracovníků, který si získal moji plnou důvěru a svým milým profesionálním jednáním mi velmi usnadnil vytržení z rodinného prostředí, takže moje rodina měla větší obavy o moje zdraví než já sám. Jistě k tomu přispěla i dobře fungující organizace práce týmu pracovníku tohoto oddělení, kdy jsem měl celou dobu hospitalizace pocit, že právě já jsem ten, kterému se dostává mimořádné a nevšední péče.
Děkuji Vám.
Ing. P. Č.
Vážený pane řediteli,
alespoň touto cestoch bych ráda poděkovala týmu lékařů a zdravotníků , kteří sloužili v neděli 7.8.2016 mezi 11 a 15 hodinou na urgentním příjmu. V ten den jsem s manželem plánovala cestu zpátky do Prahy z dovolené v Brdech, kde se mi v penzionu v Rožmitále udělalo nevolno. Od posádky v sanitce až po pani doktorku z neurologie se mi dostalo péče na vysoké profesionální úrovni s maximálně lidským přístupem, který jsem bohužel tady v Praze ještě nezažila. I když neznám jména všech Vašich kolegů,  všem chci poděkovat a popřát hodně zdraví, spokojenost a pracovních úspěchů.
S přáním všeho dobrého
J. V.
Vážený pane řediteli,
Dovolte mi Vašim prostřednictvím poděkovat  za úspěšné léčení zdravotních problémů. Situace byla velmi vážná, jak se říká za 5 minut 12.  Lékaři nemohli odhalit příčinu. Až dr. Klabanová na sonu odhalila příčinu a kolektiv urologické ambulance
provedl úspěšný zákrok. , jehož výsledek byl  rychle úspěšný. Děkuji lékařům urologické ambulance / dr. Rejlek, Zvěřina a Franěk / a  dr. Klabanové  za léčení Můj dík patří i kolektivu sestřiček příslušných oddělení
S pozdravem  a díkem
 
Ing. J. V.
 

Vážený pane řediteli,
 
moje maminka paní Jana Dvořáčková podstoupila v dubnu letošního roku plánovanou operaci. Chtěla bych tímto velmi poděkovat celému operačnímu týmu pod vedením pana doktora Myslivce, paní doktorce Matouškové a L. Motejzíkové z anestezie a celému kolektivu lůžkové ortopedie II za vzornou péči, vstrícný a laskavý přístup
k pacientům.
Moje další poděkování patří oddělení lůžkové rehabilitace.
Děkuji paní doktorce Zelenkové, paní Daně Trojákové a všem sestřičkám a pomocnému personálu za naprosto úžasnou péči.
 
J. H.

Vážený pane řediteli,
velmi ráda bych touto cestou poděkovala za skvělou péči o mou dceru Adélu Holou . Byla v příbramské nemocnici hospitalizována od 10. do 15.července letošního roku na jednotce ARO s náhlým rozvratem vnitřního prostředí, který měl velmi dramatický průběh. Moje dcera je sice dospělá, ale je mentálně ne zcela v pořádku, trpí schizofrenií a úzkostí z nemocničního prostředí. Díky panu primáři MUDr. Petrovi Bilinovi a celému personálu jednotky ARO léčbu snášela velmi dobře.To, jak lidsky se pan primář, ostatní lékaři i sestřičky k ní chovali, bylo úžasné a dojemné . Děkuji tedy mnohokrát za celou mou rodinu, že na naši Adélku, toho velkého, ale vnitřně malého človíčka, byl brán zcela individuální a citlivý ohled a dostalo se jí nejlepší péče, jakou si umím představit.
Vyřiďte prosím panu primáři MUDr. Bilinovi a celému jeho oddělení mé obrovské a vděčné díky.

S pozdravem

G. P.
Šťastná máma


Vážený pane řediteli,

   jsem čerstvá absolventka operačního výkonu na chirurgickém odd. pod vedením primáře MUDr. Jiřího Svobody.
      Již při vstupu do nového areálu I - pavilonu C jsem byla mile překvapena vyčerpávajícími informacemi a diskrétním jednáním pracovníků recepce. Můj údiv a posléze i obdiv pokračoval při návštěvách ambulancí v rámci předoperač.vyšetření.
  Ale to zásadní teprve přišlo - operační tým s MUDr.Sv.Smutným, péče celého zdravotnického personálu - doslova ve dne i v noci, v neposlední řadě i velmi příjemné prostředí lůžkového odd.chir.II. Bylo úžasné, jaké porozumění mezi všemi vládne.  Alespoň tak se to jevilo mě, pacientce, která vložila řešení svého zdravotního problému do těch nejpovolanějších rukou.
  Mohu jen říci, děkuji Vám všem                                                              
s přáním krásného dne a množstvím spokojených pacientů

PaedDr. E. R.

Dobrý den,
ráda bych vyjádřila touto cestou pochvalu a spokojenost. Dne 27.6.2016 jsem byla na odběru krve na Poliklinice Ravak konkrétně u paní Lenky Bambasové. Bohužel patřím k těm klientům, u kterých se velmi špatně hledá místo odběru, takže na opakované pokusy jsem byla zvyklá (konkrétně se mi stalo, že se odběr zdařil až po pátém pokusu), to se však nikdy nestalo na výše uvedeném místě a uvedené zdravotní sestře. Jsem ráda, že v případě nutnosti vím, kam se obrátit.
Děkuji, K. B.


DŮLEŽITÉ kontakty

Infocentrum

318 641 111

NONSTOP

DOSPĚLÍ - POHOTOVOST

318 641 700

RECEPCE

NONSTOP

DĚTI - POHOTOVOST

318 641 380

PO-PÁ 17:00 - 22:00

SO-NE 8:00 - 20:00

ZUBNÍ POHOTOVOST

318 654 705

SO-NE 8:00 - 14:00

HLAVNÍ RECEPCE

318 641 700

NONSTOP

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.


Gen. R. Tesaříka 80, 261 01 Příbram I.
IČ: 27085031

ID datové schránky: ngiff9u
e-mail: reditelstvi@onp.cz
© 2003 - 2021 Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | Použití webů a OOÚ developed by Internet PB s.r.o. & Smartim
COVID 19
objednávky zde
infolinka:

318 641 111
Důležité kontakty >