Cesta: Hlavní strana / Oddělení > Ortopedicko-traumatologické oddělení > Hospitalizace

Ortopedicko-traumatologické oddělení

Hospitalizace

Plánovaný příjem do nemocnice

K plánovanému přijetí do nemocnice přijďte na hlavní recepci nemocnice v 7,00 – 8,00 hodin.

Co mít sebou:

• Kompletní předoperační vyšetření
  • Anesteziologické předoperační vyšetření
  • Informovaný souhlas s hospitalizací
  • Doklad o pracovní neschopnosti, pokud ho máte vystavený
  • Léky v originálním balení, které dlouhodobě užíváte
  • Kompresivní punčochy
  • Věci osobní potřeby (župan, pyžamo, ručník, domácí obuv, toaletní potřeby, apod.)
  • Kompenzační pomůcky dle plánovaného výkonu (podpažní nebo francouzské hole apod.)

V případě, že den nástupu do nemocnice je totožný s datem Vašeho operačního výkonu, přijďte na příjem do nemocnice nalačno, ženy bez nalíčení, bez laku na nehtech.
V souvislosti s plánovanou hospitalizací sebou do nemocnice, prosím, nenoste větší částky peněz a cennosti.

Návštěvy na oddělení:

Návštěvy jsou na našich odděleních možné denně, mimo Váš operační den. Doporučené návštěvní hodiny jsou každý den od 13:00 do 17:00 hodin. Návštěvy se vždy ohlásí sloužící zdravotní sestře.

Pokud opouštíte oddělení (procházky, návštěvy, občerstvení, apod.), informujte, prosím, ošetřující personál.

Pokud máte ošetřujícím lékařem povoleny vycházky, dodržujte, prosím, dobu a prostory vycházkám vyhrazené, nevzdalujte se z území areálu nemocnice.

Dle potřeby je možné povolit hospitalizovanému pacientovi propustku do domácí péče. Propustku lze udělit nejdříve po 3 dnech hospitalizace a nejpozději 3 dny před ukončením hospitalizace. Při propustce nevyplývá nárok na převoz sanitou.

Kde budete hospitalizováni:

Na lůžkové jednotce ortopedie I, která je umístěna v pavilonu N.

Na lůžkové jednotce ortopedie II, která je umístěna v pavilonu D3, jsou k dispozici 3 dvoulůžkové, 4 třílůžkové a 2 jednolůžkové nadstandardní pokoje. Na této lůžkové jednotce, která je umístěna ve zrekonstruovaném pavilonu D3 je každý pokoj vybaven vlastním sprchovým koutem a WC, TV a klimatizací.

Jídlo je pro Vás připravováno ve stravovacím provozu nemocnice a na oddělení je dodáváno v tabletovém systému.

Připojení na internet:

Oblastní nemocnice Příbram disponuje wifi připojením na internet na všech lůžkových jednotkách, tedy i na odděleních chirurgie I. a chirurgie II. Výjimkou jsou jednotky intenzívní péče, tedy i chirurgická JIP, kde s ohledem na pacienty wifi připojení k dispozici není. Funkční wifi připojení na internet je pro hospitalizované pacienty k dispozici ZDARMA.

Nemocniční řád