Cesta: Hlavní strana / Oddělení > Následná péče > Hospitalizace

Následná péče

Hospitalizace

Plánovaný příjem do nemocnice

• překlad z akutních lůžek dle domluvy s příslušným oddělením
  • plánovaný překlad na doporučení praktického lékaře - do 9:00 hodin na oddělení
  • Délka pobytu pacienta na oddělení následné péče je limitována podmínkami smlouvy příslušné pojišťovny uzavřené s poyskytovatelem zdravotních služeb.
  • Pobyt na lůžkách následné péče je zpoplatněn dle ceníku ON Příbram 150,- Kč/den

Co mít sebou:

• Doklad o pracovní neschopnosti, pokud ho máte vystavený
  • Věci osobní potřeby (župan, pyžamo, ručník, domácí obuv, toaletní potřeby, apod.)
  • Imobilní pacienti – jednorázové hygienické vlhčené ubrousky,sprchový gel,šampon na vlasy

V souvislosti s plánovanou hospitalizací do nemocnice, prosím, nenoste s sebou větší částky peněz a cennosti.

Návštěvy na oddělení:

Návštěvy jsou na našich odděleních možné denně. Doporučené návštěvní hodiny jsou každý den od 14:00 do 18:00 hodin. Mimo uvedené hodiny je možné domluvit vaši návštěvu s odborným personálem (lékařem nebo zdravotní sestrou) oddělení. Návštěvy se vždy ohlásí sloužící zdravotní sestře.

Pokud opouštíte oddělení (procházky, návštěvy, občerstvení, apod.), informujte, prosím, ošetřující personál.

Pokud máte ošetřujícím lékařem povoleny vycházky, dodržujte, prosím, dobu a prostory vycházkám vyhrazené, nevzdalujte se z území areálu nemocnice.

Při povolené vycházce mimo areál nemocnice je nutné podepsat u odborného personálu tiskopis “Potvrzení o propustce pacienta z hospitalizace v ON Příbram a.s.“

Kde budete hospitalizováni:

Na lůžkové jednotce OŠP, která je umístěna v budově E – 2.patro, jsou k dispozici: 4 jednolůžkové pokoje s vlastní sprchou + WC, 10 dvoulůžkových pokojů.

6 z těchto pokojů je vybaven umývárnou a WC a 8 pokojů se sprchou, umývárnou a WC

Na lůžkové jednotce LDN, která je umístěna v budově E – 4.patro, jsou k dispozici: 1 jednolůžkový, 5 dvoulůžkových, 5 třílůžkových, 1 čtyřlůžkový pokoj.

Každý pokoj je vybaven televizorem.

Pro dva pokoje je vždy společná umývárna + WC. Na každém oddělení se nachází koupelna se sprchovým koutem.Pro imobilní pacienty máme k dispozici sprchovací křesla a sprchovací lehátko.

Jídlo je pro Vás připravováno ve stravovacím provozu nemocnice a na oddělení je dodáváno v tabletovém systému.

Nemocniční řád