Cesta: Hlavní strana > Články

Příbramská nemocnice je vzorem v paliativní péči

Příbramská nemocnice plánuje v příštím roce otevřít v rámci paliativního centra lůžka hospicového typu.

Bezlepková dieta: Hodí se pro každého?

V rozhovoru najdete odpovědi na nejčastější otázky ohledně lepku.

Nová výstava v nemocniční galerii přiblíží metodu Sfumato

Vernisáže se zúčastní i autorka metodiky.

Fotbalisté z Milína vybrali 8 tisíc pro příbramskou nemocnici

Peníze zaplatí vystoupení Zdravotních klaunů.

Jaká je situace na ORL?

O dalším vývoji vás budeme i nadále informovat.

Příbram má novou porodnici, řadí se k absolutní špičce

Kapacita poporodního oddělení se navýšila o 10 lůžek.

Příbramská nemocnice má nový klimatizovaný babybox

V České republice je aktuálně umístěno 71 babyboxů, ve kterých začal život pro již 158 novorozenců.

Svojí tvorbu v nemocnici představí primářka Daňhová a Karolína Straková

Galerie je umístěna poblíž hlavní recepce v pavilonu C.

Letošní Kadeřábkův den se zaměřil na onemocnění ledvin

Letos se jednalo již o osmý ročník tohoto odborného semináře.

Gospelový sbor nabil energií diváky před příbramskou nemocnicí

Koncert byl pro diváky zcela zdarma.

Maminky, přijďte se podívat. Nemocnice v Příbrami otevírá novou porodnici

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, proč je příbramská porodnice stále častěji využívána i rodičkami z jiných regionů.

Začátek června opět patřil Podbrdským pediatrickým dnům

Setkání se každoročně účastní zhruba stovka lékařů a sester.

V příbramské nemocnici se konal seminář o paliativní péči

Seminář vedla MUDr. Irena Závadová.

Podívejte se s námi. Odstranění nádoru na vlastní oči (VIDEO)

Video pro nás natočil štáb studenteské televize GymTV.

Gospely roztančí příbramskou nemocnici již v úterý

Koncert je zcela zdarma.

Paní Jarmila z příbramské LDN oslavila 100. narozeniny

Paní Jarmilu návštěva ředitele nemocnice Stanislava Holobrady velmi potěšila.

Hudebníci svým vystoupením potěšili návštěvníky i pacienty nemocnice

Každému z vystoupení přihlíželo několik desítek diváků.

Příbramská nemocnice se zapojila do celokrajského cvičení a vyzkoušela traumaplán

Během cvičení byl simulován požár výletní lodi. Naše nemocnice ošetřila celkem 12 pacientů.

Příbramská nemocnice otevřela Centrum paliativní péče, první ve Středočeském kraji

Včera odpoledne bylo slavnostně otevřeno Centrum paliativní péče v Oblastní nemocnici Příbram. Události se kromě vedení nemocnice v čele s ředitelem MUDr. Stanislavem H..

Čistotu rukou si zkontrolovali dospěláci i ti nejmenší

5. května se v Oblastní nemocnici v Příbrami uskutečnila akce v rámci Světového dne hygieny rukou.

Příbramská nemocnice přivítala návštěvu z Ruska

Výpravu až z dalekého města Voroněž na jihozápadě Ruska přivítala včera Oblastní nemocnice Příbram v čele s ředitelem MUDr. Stanislavem Holobradou.  Skupina ruských uči..

V příbramské nemocnici zazní klasická hudba

Festival Antonína Dvořáka navštíví v rámci svého programu i Oblastní nemocnici Příbram. Již 23. května zazní na recepci nemocnice a před jejím vchodem klasická hudba v ..

Zdravotní klauni včera rozveselili pacienty na následné péči

Zdravotní klauni v rámci svého turné zavítali během včerejšího odpoledne i do Oblastní nemocnice v Příbrami. Na oddělení následné péče krátce po 14. hodině dorazila skupinka celkem osmi klaunů, která se poté rozdělila na dvojice, které již vyrazily rozdávat radost a smích na jednotlivé pokoje.

Spojení fotografií a básní představuje nová výstava Sňatek můzy a řemesla

Od úterý 4. dubna bude v galerii Oblastní nemocnice Příbram k vidění nová výstava. Do nemocniční galerie znovu vstupuje  mezinárodní organizace FISAIC, která tentokrát ..

Drahlínští hokejisté obdarovali děti hospitalizované v nemocnici

Na sklonku loňského roku uspořádala obec Drahlín 2. ročník exhibičního utkání v ledním hokeji mezi mužstvy „malého“ a „velkého“ Drahlína. Cílem akce, kromě  dobré nál..

Tulipánový měsíc pro onkologicky nemocné

Jako každý rok se i letos v březnu zapojila Oblastní nemocnice Příbram do projektu  neziskové organizace Amélie na podporu pacientů s onkologickým onemocněním. Symbolem..

Vůbec první live-surgery v rámci české gynekologie bylo k vidění 27.ledna v Příbrami

Ve čtvrtek 26. ledna přivítala nemocnice gynekology z dalších nemocnic. V pátek 27. ledna proběhlo v příbramské nemocnici první live-surgery v rámci tohoto oboru

Koláže z koláží v galerii nemocnice

Od pátku 20. ledna je v galerii Gaudii gratia příbramské nemocnice k vidění první letošní výstava. Pod názvem Koláže z koláží tu až do března vystavuje Stanislav Sloup.

Letošním prvním miminkem nemocnice je malý Sebastian. Gratulujeme

Zveme Vás na autogramiádu knihy o historii nemocnice

Nemocnice ke 135 výročí vydává knihu o své historii. V pondělí 19. prosince 2016 se od 16:00 hodin v prostoru knihkupectví Kanzelsberger v OC Skalka uskuteční autogramiáda k..

Zveme Vás na Vánoční koncert nemocnice

Zveme Vás na Vánoční koncert nemocnice v pátek 16.12.2016 od 14:00 hodin v areálu I vestibul hlavní recepce.

Syncare v lékárně

Dne 13.12.2016 od 10:00 do 15:00 proběhne již tradičně zdarma diagnostika pleti od dermokosmetiky značky SYNCARE v prostorách lékárny Oblastní nemocnice Příbram.